wtorek, 09 październik 2018 00:00

Dzień Chłopaka na wesoło - 2018

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 28 września 2018r. odbył się w naszym warsztacie Dzień Chłopaka. Został on przygotowany i przeprowadzony przez płeć piękną. Przy wspólnym uroczystym śniadaniu powitano wszystkich chłopców uczęszczających do naszej placówki. Sylwia przeczytała zabawy tekst dla chłopców – przepis na ciasto tylko dla mężczyzn. Następnie Kasia zaśpiewała piosenkę „Gdzie te chłopy", za którą podziękowano jej gromkimi brawami. Potem nasza pani psycholog powiedziała, że wspólnie ze swoimi asystentkami przygotowały dla chłopców gry oraz zabawy sprawdzające i poprawiające spostrzegawczość, pamięć, uwagę i logiczne myślenie. Gry okazały się strzałem w 10, bniowiem towarzyszyło im dużo śmiechu i zabawy.
Pierwsza zabawa polegała na tym, że jeden chłopak wychodził z sali (wyprowadzała go pani asystentka), a drugi chłopak (na chwilę zniknął z drugim pomocnikiem prowadzącej) a potem wracał i odgadywał – kto zniknął. W kolejnej zabawie udział wzięła także kadra warsztatu. Konkurencja polegała na tym, że dwie osoby stały naprzeciwko siebie przez 1 minutę i przyglądały się sobie starając się zapamiętać jak najwięcej szczegółów z wyglądu i ubioru. Po minionym czasie jedna z nich wychodziła (wyprowadzona przez panią asystentkę), a druga dokonywała zmiany w swoim wizerunku, którą potem musiał odgadnąć przeciwnik. Uczestnicy zmieniali buty, bluzy, okulary i inne części garderoby. W ostatniej zabawie udział wzięły dwie drużyny: po 3 uczestników plus instruktor, w każdej z nich. Zadaniem drużyn było odgadnięcie przysłów z kart do gry – zdjęć.
Na koniec zostały wręczone upominki dla wszystkich panów (uczestników i kadry), a dyskoteka była uwieńczeniem wspólnej zabawy.

 

galeria zdjęć

 

Napisały: Pani Ewa - Psychoolog WTZ oraz  Ewa - Uczestniczka WTZ 

Czytany 235 razy

Odwiedziło stronę:

Dzisiaj 2

Wczoraj 13

W ostatnim tygodniu 2

W ostatnim miesiącu 345

Wszystkich 31444

Aktualnie na stronie przebywa 77 gości

PANEL LOGOWANIA

sp 200

 

um 200

 

pfron 200

 

pcpr 200

 

logo new 3