foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warsztat Terapii ZajęciowejGaleria zdjęć

Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Oglądaj

Kartki świąteczne

Zapraszamy do nabycia kartek okolicznościowych wykonanych przez naszych podopiecznych

Oglądaj...

Youtube

Zapraszamy do oglądanianaszego kanału Youtube.

Oglądaj

Facebook WTZ

Nasze konto na facebooku. Zapraszamy.

Oglądaj

 

 

 

 

 

 

 

Najnowsze aktualności

 • Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych 2019
  Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych 2019 03 grudnia 2019 r. serdecznie zapraszamy na obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnsoprawnych 2019 w kinie "Gwiazda" w Kętrzynie o godz. 10:00 oraz wystawę Fotografii Portretowej Uczestników WTZ pt. "ZWYCZAJNI-NIEZWYCZAJNI" autorstwa Pana Andrzeja Frankowskiego w Miejskiej Bibliotece Publicznej "Loża" w Kętrzynie o godz. 18:00.     
  Napisano wtorek, 03 grudzień 2019 06:36 Skomentuj jako pierwszy! Czytany 17 razy
 • Projekt "Różni, ale tacy sami..." - SOSW
  Projekt "Różni, ale tacy sami..." - SOSW Dnia 30 października 2019 r. w ramach projektu „Różni...ale tacy sami" gościliśmy kolejnych jego uczestników. Tym razem byli to uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Kętrzyna. Głównym celem projektu jest nauka tolerancji i pozytywnych postaw wobec osób niepełnosprawnych fizycznie, intelektualnie lub emocjonalnie oraz promowanie pozytywnych działań w środowisku lokalnym. Poprzez cykl zajęć warsztatowych i spotkań integracyjnych chcielibyśmy nauczyć społeczeństwo pozytywnych zachowań społecznych, takich jak: społeczna akceptacja i szacunek dla osoby niepełnosprawnej, przeciwdziałanie izolacji, naturalny i życzliwy kontakt interpersonalny, współpraca i integracja. Pani Kierownik zapoznała dzieci z ośmioma pracowniami, w których uczestnicy Warsztatu biorą udział w ergoterapii. Opowiedziała gościom o zasadach…
  Napisano czwartek, 31 październik 2019 00:00 Skomentuj jako pierwszy! Czytany 63 razy
 • II Przegląd Twórczości Patriotycznej "Droga do wolności"
  II Przegląd Twórczości Patriotycznej "Droga do wolności" Na zaproszenie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Ełku, w dniu 24 października bieżącego roku grupa „Bez tremy" zaprezentowała na II Przeglądzie Twórczości Patriotycznej „Droga do wolności", przedstawienie pt. „Niepodległa". W Przeglądzie wzięło udział dwanaście zespołów. Nasz spektakl bardzo spodobał się publiczności. Zaprezentowaliśmy historię rozbiorów Polski oraz drogę Polaków do uzyskania niepodległości po 123. latach niewoli. W przedstawieniu wzięli udział: Krzysztof i Artur - jako ułani, Katarzyna – jako Polska, Sylwia, Małgosia, Iwona – miały podwójne role, jako zaborcy oraz chórek śpiewający patriotyczne piosenki. Galeria zdjęć.
  Napisano czwartek, 31 październik 2019 00:00 Skomentuj jako pierwszy! Czytany 69 razy

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Klauzula informacyjna

 

034763
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Od początku
1514
7761
34763
0
34763
0
34763

Twoje IP: 34.225.194.144
2019-12-08 05:27

2019 Copyright Warsztat Terapii Zajęciowej Rights Reserved