II Turniej Osób Niepełnosprawnych w pool bilard 2018

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 11.05.2018r. w Bałtyckim Centrum Bilardowym odbył się II Turniej Osób Niepełnosprawnych w pool bilard. Na starcie zawodów stanęło 16 uczestników z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kętrzynie. Turniej, jak można było przypuszczać, od samego początku wzbudzał wielkie emocje. Wraz z kolejnymi „szczebelkami" turnieju widać było coraz większe zaangażowanie zawodników, a uczestnicy, którzy już odpadli z turnieju coraz głośniej kibicowali swoim faworytom. Najwięcej wrażeń wzbudziły mecze półfinałowe oraz oczywiście finał, podczas których wszyscy uczestnicy zawodów głośno kibicowali swoim kolegom. Zwycięzcą turnieju został Kamil Polakowski, który w finale pokonał Władysława Łazorko wynikiem 8:3. Zaznaczyć należy, że Ci dwaj Panowie spotkali się ze sobą rok temu w I Turnieju Osób Niepełnosprawnych również w finale :) W tamtym turnieju także lepszy okazał się Kamil. III miejsce zajęła Sylwia Magnuszewska, która niewątpliwie została „czarnym koniem" zawodów. Skupienia i emocji z jakimi podchodziła do kolejnych uderzeń mógłby jej pozazdrościć nie jeden zawodnik :) W bardzo zaciętym meczu o trzecie miejsce Sylwia pokonała Krzysztofa Łuczyńskiego, który tym razem musiał zadowolić się miejscem IV (w ubiegłym roku III m-ce). Wszyscy uczestnicy otrzymali medale i upominki, a zwycięzcy również puchary ufundowane przez MOSiR Kętrzyn.