Turniej bilarda

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 22.10.2021 roku w Bałtyckim Centrum Bilardowym odbył się Turniej Grand Prix Osób Niepełnosprawnych w pool bilard. Na starcie zawodów stanęło 18 uczestników z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie. Turniej, jak można było przypuszczać, od samego początku wzbudzał wielkie emocje oraz zaangażowanie zawodników. Każdy z uczestników miał świetną zabawę przy stole bilardowym, a Ci którzy już odpadli z turnieju coraz głośniej kibicowali swoim faworytom. Najwięcej emocji przyniosły mecze półfinałowe oraz oczywiście finał. Zwycięzcą turnieju został Kamil Polakowski, który w finale pokonał Adama Bursztę, III miejsce zajął Artur Mikowski, a IV miejsce Marek Borowiec.
Wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz najlepsza czwórka puchary ufundowane przez MOSiR Kętrzyn.
Gratulujemy serdecznie zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom.